Su šiuo nariu bus galima bendrauti prisijungus
Buvo aktyvus: 9 h ago
Profilis, komentarai ir veiksmai matomi, kai paspaudi, kad narys tau patinka

Kas aš esu

Esu maniakė😄 Sritis ir tikslus grėsmės laipsnis nenustatyti.

Ką aš veikiu gyvenime

Gyvenime aš gyvenu. Nors ir laiko daug užima, ir pinigų nemažai kainuoja. Bet darbą turiu, viskas ok, ten beveik niekas nežino, ką veikiu po jo.

Ką aš gerai sugebu

Sugebu būti gera drauge, planuoti kitų gyvenimus, organizuoti šventes, daryti betvarkę, vaikščioti ant kulniukų ir ant pirštų galiukų. Kartais net galiu patylėti. Bet į žvejybą vis tiek niekas nesiveda 😊

Mėgstamiausi filmai, knygos, serialai, dainos, maistas

Jeigu žinai tokius filmus kaip "Adomo obuoliai", "Nepakeliamas būties lengvumas" ar "Kitų gyvenimai", tai gali būti, kad esi mano objektas. Visokių Harių Poterių ir Sostų karų nežiūriu, jie su mano gyvenimu prasilenkia. Gerbiu ir mėgstu visą maistą, kurį gaminu ne aš. Geriu ir kavą iš benzino kolonėlių. Manau, kad svarbiau ne ką, o su kuo.

Aš daug galvoju apie

Apie tą patį, apie ką galvoja dauguma moterų: kaip pigiau nupirkti, kaip apsirengti iš tuščios spintos, ką valgyti, kad sotu būtų, o pilvuko nebūtų, su kiek vaikų atėjau į supermarketą, ką pagaminti, kad užtruktų 15 min, bet prieš draugus nebūtų gėda. Ir dar apie taiką visame pasaulyje.

Ką aš veikiu savaitgaliais

Savaitgaliais ilgai miegu, niekur neskubu, mėgaujuosi gyvenimu, kalbu daug, valgau irgi daug. Darbo dienomis darau tą patį, tik atvirkščiai.

Kokie žmonės man patinka

Labiausiai patinka žmonės su sveika galva ir puikiu humoro jausmu. Bet jei tau nepasisekė su abiem, tai užteks gėlių, šampano, Kijevo kotleto ir patylėti, kai aš kalbu 😄

© 2020 www.horozo.lt